Tlačíme letáky, plagáty


Výhody digitálnej tlače

Žiadne dlhé čakanie pri spustení tlačiarne, žiadne zložité technologické postupy pri vyradení, tlač priamo z PDF. Prineste si výtlačky na USB kľúči alebo nám zašlite PDF emailom. Spolu vyberieme vhodný papier a spustíme tlač. A ak sa vám nebude vybratý papier páčiť, vytlačíme na ďalšie typy. Je to naozaj len pár minút .

100 ks A4 tlačíme za 10 minút

Podľa parametrov tlačí Konica minolta PRO C6500 až 65 ks A4 farebných strán na obyčajný kancelársky papier za 1 minútu.  100 ks obojstranný leták A4 na lesklý hrubší papier vytlačíme  za cca 10 minút.

Malé množstvá vieme tlačiť prioritne

Ťažko by ste presvedčili ofsetového tlačiara, aby zastavil svoj stroj, na ktorom má roztlačený desaťtisícový náklad len preto, aby vám vytlačil 500 ks letákov. My to však vieme.

Vieme zastaviť tlač veľkej zákazky, spustiť malú tlač a potom pokračovať vo velkej. Je to jednoduché, pretože si môžeme ukladať nastavanie digitálneho stroja pre každú zákazku zvlašť. Prerušenú veľkú zákazku takto opäť pustíme do tlače.

U nás nemusíte čakať, u nás nie sú žiadne poradovníky. Vytlačíme rýchlo a v termíne, na ktorom sa spolu dohodneme.

          

Bežnú zákazku vytlačíme do 3 hodín

Papiere z nášho vzorkovníka máme skladom v klasických množstvách. Sú narezané na formáty a pripravené na tlač.

Grafiku požadujeme zaslať správne vyradenú, aby sme nestrácali čas prípravou orezových značiek a spadávky. Ak si neviete sami poradiť, radi vam pomôžeme a technicky správne pripravíme PDF do tlače.

Tlačiarenský stroj je schopný tlačiť už za 5 minúť po zapnutí. Ak tlačíme obojstrannú tlač, potrebujeme najprv nastaviť stroj aby správne lícovali orezové značky na prednej a zadnej strane (duplex). Ak tlačíme brožúru potrebujem nastaviť ohýbanie v strede formátu a spinkovanie presne na chrbáte brožúry. Tieto nastavenia sú pre každý typ papiera iné a trvajú do 30 minút. Potom už môžeme tlačiť.